Ľudia

Profesionáli so srdcom na dlani – to sú ľudia z Mirroru.

Peter Marcina

Manažér baru, autor konceptu

Dokáže si vysnívať nápad a nadchnúť preň svoje okolie. Inšpiruje, tvorí a žije naplno. Nabíja ho príroda a v kondícii drží milovaný pes – útulkáč Leo. Najvydarenejším kokteilom ponuky je preňho zážitkový Cloud Atlas.

Lea Barobinová

Manažérka servisu

Prečo práve gastro a Mirror bar? V gastre je každý deň iný, prináša nové zážitky a nových ľudí. Mirror bar lebo: 1. Pretože je krásne každý deň prekvapovať hostí našim servisom a tých spraviť ich deň výnimočným. 2. Sme najlepší tím.

Lacko Fajin

Barman

Tímový parťák a šoumen, ktorý vám v sekunde dokáže zlepšiť náladu. Cení si súdržnosť barovej komunity a motivuje ho, keď spríjemní hosťom deň. Jeho obľúbeným je Marble, v ktorom nádhernú chuť cognacu obohacujeme tónmi kokosu, crispy vločiek a Champagne.

Dávid

Barman

Baví ho vytvárať zážitkový svet za prahom baru a na hostí prenášať vášeň z nádhery drinkov. Narodil sa s citom pre komunikáciu s ľuďmi a odhodlaním neustále sa zlepšovať. Najviac obdivuje kokteil Umbakarna s fascinujúcim profilom a krásnym servisom.

Ma Kso

Čašník a barman

Milovník dobrého jedla a pitia, ktorého baví stretávať v práci každý deň nových ľudí, pracuje pre hotel Carlton už 17 rokov. Do novej éry baru vplával úplne prirodzene a s nadšením. Má rád fantasy a prírodu, preto je jeho favoritom Avalon, ktorý toto spojenie dokonale vystihuje.

Romana Vodná

Barmanka

Prečo práve gastro a Mirror bar? „Najradšej na Mirror bare mám to, že si ideme za svojim cieľom a konceptom, nasledujeme ho a zlepšujeme. Na aktuálnej barovej scéne v Bratislave a celkovo na Slovensku obdivujem vzájomný prístup barmanov. Pristupujeme k sebe s rešpektom. Na práci v gastronómii ma baví pestrosť a to, že každý deň zažívam niečo nové.“