Tam,

kde nájdete kúzlo.

Sme barom zážitkov a miestom snov. Kreatívne spájame chute, vône a štruktúry s rešpektom k lokálnym zdrojom a životnému prostrediu, s úctou k najvyššej forme ľudského snaženia – umeniu – vo všetkých jeho podobách.

Kokteilové menu tvoria naše celodenné (Classy) a večerné (Art a Nature) signature kokteily, ktoré sú esenciou filozofie Mirror Baru.

Unikátny

svet zmyslových zážitkov

Srdcom a hlavou Mirror Baru je Peter Marcina, manažér baru a držiteľ niekoľkých profesných ocenení s vášňou pre najvyššie koktejlové umenie. Spolu so svojím tímom stvoril v noblesnom historickom interiéri hotela Carlton dokonalý svet zmyslového zážitku nápojovej gastronómie.

Receptúry vytvárame ako v alchymistickej dielni. Každý servírovaný kokteil má vyladenú kompozíciu chutí a je podávaný v originálnom servise. Citlivo pracujeme s ingredienciami. Pripravujeme si vlastné sirupy, často pracujeme s lokálnym ovocím a bylinkami. Do kokteilu Pass the Mirror vyrábame sódu z čaju Milk Oolong, kokteil Avalon topujeme napenenou železitou minerálkou.

Mirror-web-Koncept_03

Classy

Classy kokteily predstavujú netradičný twist na nadčasové klasiky. Známe drinky ako Gin Fizz, Negroni či Sazerac sú servírované moderným spôsobom, v čistom minimalistickom prevedení.

Mirror-web-Koncept_05

Art

Kolekcia Art je galériou, každý kokteil má nevšednú vizuálnu kompozíciou a stáva sa na prchavú chvíľu umeleckým dielom.

Mirror-web-Koncept_07

Nature

V sérii Nature sme chceli vzdať hold prírode ako zdroju nekonečnej inšpirácie a životodarnej energie. Kokteily treba precítiť všetkými zmyslami. Súčasťou zážitku sú vône a dotyk s prírodným materiálom.