Ketel One

Hydrophonic Garden

Ketel One Contest projekt vytvorený Petrom Marcinom, víťazom Slovenského kola World Class 2021.

Komunita – základný pilier ľudstva a nášho zdokonaľovania sa stojí práve za spoločnou prácou. Gastrokomunita zažila jedno z najhorších období v živote. Preto je projekt venovaný práve nej.

Ruku na srdce barmani, koľko krát za týždeň musíte vrátiť bylinky dodávateľovi. Pol kila mäty hnilej, rozmarín opadavý, a ešte aj problém, čo ak bylinky minieš. Určite kopec z nás snívalo, že si bylinky vypestujeme sami a v takej kvalite, aby sme boli na to hrdí. Avšak na takýto projekt nemalo kopec z nás možnosti.

Tento projekt chce pomôcť celej gastrokomunite, ktorej na kvalite záleží. Spoločné miesto v ktorom vieme pestovať, stretávať sa a navzájom sa inšpirovať.

Na mieste si môžeš vychutnať skvelý koktail z Ketel One, ktorá celý tento projekt zastrešuje. Sú podávané v recyklovaných plechovkách, ktoré sú jednou z najlepších ciest na take-away drink. Bar je otvorený pre všetkých, ktorí chcú gastro podporiť. Za utržené peniaze na drinkoch záhradka funguje pre nás všetkých zadarmo.

O záhradku a pestovanie sa nám bude starať @Dreamfarm.sk – bio dynamická a výnimočná komunita pestovateľov založená Michalom&Eliškou.

Zostáva posledná otázka, čo zo všetkým zvyšným sklom z použitých fliaš a rozbitého skla v baroch? Dáme ho nášmu dvornému sklárovi, ktorý sa o recykláciu postará. Výsledkom sú krásne recyklované poháriky, ktorých dizajn navrhol @patrikillo.glass.design, najlepší dizajnér skla na Slovensku.

Záhradka sa bude nachádzať v centre mesta s 24/7 dostupnosťou pre komunitu.

Dúfam, že sa vám takýto projekt bude páčiť a dostane vašu podporu.

Bloody Mary

Espresso Martini

Dutch Mule

Vodka Tonic